Warsztaty początkowe dla nauczycieli maj 2012 (09.05)
Polskie GLOBE Games 2012 (18.06)
Badawcza Kampania Klimatyczna w Polsce (5.04)
XII Konferencja Dyrektorów szkół Programu GLOBE (23.04.2012)
X Konferencja i warsztaty nauczycieli GLOBE 10-12 marca 2012 (akt.21.02)
Konferencja Nauczycieli 2006
Witamy
Aktualności
Nauka i edukacja
Dane GLOBE
Partnerzy
Informacje
XI Konferencja Dyrektorów Szkół Programu GLOBE (akt.04.04.2011)

Do 10.04.2011 r. jeszcze można zgłaszać się na konferencję Dyrektorów! Zapraszamy! Pod  linkiem więcej dostępny jest  nowy Program Konferencji. Zaczynamy o 10.30.

Lista osób zaproszonych do Rezydencji Ambasadora USA przekazywana jest do ambasady 4.04.2011 roku. Osoby, które do tego momentu nie nadeślą zgłoszenia na konferencję nie będą mogły wziąć udziału w spotkaniu.

Dyrektorów szkół serdecznie zapraszamy na

XI Konferencję Dyrektorów Szkół Programu GLOBE (Global Learning and Observations to Benefit the Environment).

Konferencja odbędzie się  tym razem w siedzibie w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie, w dniu 19 kwietnia 2011 r. Rozpoczęcie planowane jest na godz. 10.30 a zakończenie ok. godz. 16.00. Na spotkanie zapraszamy wszystkich Dyrektorów szkół biorących udział w Programie GLOBE jak również dyrektorów szkół zainteresowanych przystąpieniem do Programu GLOBE. W przypadku braku możliwości osobistego udziału dyrektora szkoły w spotkaniu, prosimy o przysłanie zastępstwa. Zależy nam bardzo na obecności przedstawiciela dyrekcji każdej ze szkół. 

Planujemy dodatkowe atrakcje. Dyrektorzy Szkół Programu GLOBE oraz goście honorowi zostaną zaproszeni do rezydencji Ambasadora Stanów Zjednoczonych w Polsce! Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z publikacjami nt. zarządzania szkołą (salonik wystawowy). Nagrody dla najaktywniejszych. Pisma edukacyjne. (Dyrektor szkoły).

Spotkanie dofinansowane jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Organizatorem jest Centrum Informacji o Środowisku UNEP/GRID-Warszawa, Krajowy Koordynator Programu GLOBE.

z pozdrowieniami M.Machinko-Nagrabecka,Krajowy Koordynator Programu  z ramienia Centrum UNEP/GRID-Warszawa

Więcej - Zaproszenie, Informacja, Program, formularz zgłoszeniowy, mapka dojazdu 

Nagrody dla szkół zostały ufundowane przez:Patronat medialny konferencji:

logoDS - 72dpi

 

 
Program GLOBE finansowany jest ze środków logo_nfosig Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  oraz  Ministerstwa Edukacji Narodowej