Warsztaty początkowe dla nauczycieli maj 2012 (09.05)
Polskie GLOBE Games 2012 (18.06)
Badawcza Kampania Klimatyczna w Polsce (5.04)
XII Konferencja Dyrektorów szkół Programu GLOBE (23.04.2012)
X Konferencja i warsztaty nauczycieli GLOBE 10-12 marca 2012 (akt.21.02)
Konferencja Nauczycieli 2006
Witamy
Aktualności
Nauka i edukacja
Dane GLOBE
Partnerzy
Informacje
IX Ogólnopolska Konferencja Nauczycieli Programu GLOBE 2011

Konferencja będzie transmitowana http://www.ustream.tv/channel/globe-polska

Zapraszamy Nauczycieli  na

IX Ogólnopolską Konferencję Nauczycieli Programu GLOBE

pt. Aktywna edukacja przyrodnicza z Programem GLOBE,

która będzie miała miejsce w Warszawie, w dniach 7,8,9 listopada 2011 roku.Konferencja organizowana jest przez Krajowego Koordynatora Programu GLOBE, Centrum UNEP/GRID-Warszawa. 

Konferencja połączona będzie z warsztatami doszkalającymi dla nauczycieli.Tematem przewodnim konferencji i części warsztatów będą Regionalne Projekty Badawcze. Liczymy na udział wszystkich Trenerów Regionalnych Projektów Badawczych, którym podczas konferencji chcielibyśmy specjalnie podziękować za  wspaniałą współpracę. Podczas konferencji przedstawimy propozycje i pomysły dodatkowych działań w ramach Badawczej Kampanii Klimatycznej Programem GLOBE, która startuje w styczniu 2012 roku a jej realizacja przewidziana jest do 2014 roku. W ramach projektu współpracować będziemy z naukowcami z Uniwersytetu Warszawskiego, SGGW, PAN, Centrum Badań Kosmicznych i Instytutu Technologiczno-Przyrodniczego.

Konferencja organizowana jest dzięki dofinansowaniu ze  środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz przy wsparciu Ośrodka Rozwoju Edukacji  (ORE) w Warszawie. W konferencji, oprócz nauczycieli wezmą udział przedstawiciele Ambasady Amerykańskiej, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej,  Centrum UNEP/GRID-Warszawa oraz Członkowie Rady Programowej GLOBE.

Po raz pierwszy jeden dzień Konferencji otwarty jest dla szerokiego grona nauczycieli, nie tylko "Globowców".  Wszystkich zainteresowanych nowoczesną, aktywną edukacją w ramach przedmiotów przyrodniczych zapraszamy 7 listopada do siedziby ORE w Al. Ujazdowskich 28. Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy.

Formularze zgłoszeniowe oraz bardziej szczegółowe informacje znajdują się pod linkami poniżej:

dla Nauczycieli  Programu GLOBE (Konferencja i Warsztaty Doszkalające 7-9 listopada 2011)

dla Nauczycieli nie biorących udziału w Programie GLOBE  (Konferencja 7 listopada 2011 roku)

Z pozdrowieniami 

Koordynator Programu GLOBE z ramienia Centrum UNEP/GRID-Warszawa

M.Machinko-Nagrabecka

 
Program GLOBE finansowany jest ze środków logo_nfosig Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  oraz  Ministerstwa Edukacji Narodowej